Logo Recosolar

Ławka PIVI

Ławka fotowoltaiczna składa się z konstrukcji aluminiowej w której zamocowany jest moduł fotowoltaiczny zintegrowany z akumulatorem, oświetleniem LED i złączem do ładowania telefonu, tabletu lub laptopa.

Jest to miejsce do siedzenia dla 3-4 osób, które mogą ładować swoje urządzenia i jednocześnie korzystać z Internetu.

Konstrukcja ławki jest wykonana z aluminium, a drewniane wykończenia zapewniają komfort użytkowania oraz łatwość utrzymania w czystości. Konstrukcja oraz wykonanie zapewniają również stabilność oraz wytrzymałość ławki, która dostosowana jest do warunków zewnętrznych. Ciężar ławki eliminuje konieczność mocowania, zapewniając niezmienioną stabilność konstrukcji. Wygląd e-ławki może być dostosowany do potrzeb klienta i podlegać modyfikacjom, zarówno w zakresie konstrukcji jak i wykończenia. Dzięki temu zamawiający będzie mógł otrzymać produkt, który będzie współgrał z przestrzenią w którym zostanie ustawiony. Wysoka funkcjonalność łączy się w produkcie z walorami estetycznymi – są to istotne cechy wyróżniające to rozwiązanie.

Parametry techniczne (e-ławka 3 lub 4 osobowa):

– materiał konstrukcji aluminium

– moc nominalna 320 300 Wp

– wysokosprawne ogniwa monokrystaliczne

– moc oprawy LED 50 W,

– akumulator 100 Ah

– 2 porty USB

– parametry ładowania portów USB, 5V, 1A

 

Możliwe opcje:

– nominalna moc panelu 280 Wp do 360 Wp

– rozszerzenie ilości portów do 4 USB

– akumulator od 50 Ah do , 150 Ah (1-3 dni funkcjonowania bez słońca)

– czujnik zmierzchu

– punkt dostępowy WIFI

– dopracowanie perforacji ławki

– dodatkowe oświetlenie LED

– funkcje SOCIAL WIFI

– informacje o danej lokalizacji, wyświetlanie informacji o pogodzie itp.

 

E-ławka dedykowana jest przede wszystkim dla miast i gmin, ale również dla kompleksów hotelowych, szkół, lotnisk czy galerii handlowych. Dzięki swoim możliwościom jest to idealny produkt do stworzenia pierwszego elementu systemu Smart City. Produkt ten może być też wykorzystany w celu popularyzacji wiedzy na temat nowoczesnych technologii z zakresu odnawialnych źródeł energii.

Firma jest otwarta na wszelkie propozycje dostosowania, w kwestii modyfikacji samej bryły, zmiany kształtu, formy perforacji, doboru kolorów i rodzaju drewna. Jeśli są Państwo zainteresowani produktem to proszę o kontakt +48 504 202 750 , lub email : biuro.recosolar(at)gmail.com

Więcej zdjęć ławki fotowoltaicznej PIVI :